ЗА НАС

Фабрика за пластика Ксишун

Xishun Plastics е основана во 1996 година, е производство, продажба, обработка на акрилни листови како едно од претпријатијата во целосна сопственост. Xishun пластиката има фабрика за производство на плочка за истиснување, фабрика за производство на табли за лиење и фабрика за обработка на акрилни процеси, нејзиниот бренд GARY, добро се продаваше во повеќе од 50 земји и региони и стана важно претпријатие во домашното производство на ПММА плочи. Неговиот квалитет и услугата по продажбата се пофалени и препознаени од луѓето во индустријата. Xishun Plastics воведува доверлива технологија и искуство за управување со производството дома и во странство. Главните производи се лист ПММА (одделение за истиснување, степен на леење), ММА мономер и акрилни ракотворби, во кои плочите може да се произведуваат во различни спецификации и бои според барањата на клиентите.

По години на развој, нашата фабрика оди во чекор со времето, се придржува до целта на управувањето со претпријатието за „широк и длабок, победнички развој“, силна техничка сила, се стреми кон опстанок по квалитет, се стреми кон развој со наука и технологија и се стреми кон развој преку таленти. Направете нашата фабрика да одржува добар моментум на развој на пазарната конкуренција. Размерот на фабриката се зголемува од година во година, а економскиот бенефит се зголемува од година во година. 

Вашите потреби, наша реализација! Ветуваме: „внимателна услуга, квалитетни производи, повластени цени“, секогаш придржувајте се до целта „квалитетот на прво место, клиентот на прво место“, да ви обезбедиме добри производи. 

Проширувањето на пазарот е нашата цел, ќе го подобриме нивото на услуга, ќе се стремиме да создадеме вредност на производот, подготвени сме да ја зајакнеме комуникацијата, искрената соработка, заедничкиот развој и да се здружиме за да создадеме подобра иднина.

Со повеќе од 24 години искуство, акрилот XISHUN доби многу добро признание за нашиот професионализам и одличниот квалитет на производот. Доколку постои некаква шанса да соработуваме во иднина, XISHUN ќе биде уверен дека ќе биде ваш доверлив партнер!

 

about us

Претстава на компанијата

show-13
show-23
show-12
show10
PMMA acrylic
acrylic exhibit
cast acrylic
extrusion acrylic
show-11

Контакт со нас

EMAIL

xishunplastic@garychina.com

АДРЕСА

Бр. 1 Диешизихекоу, улица Јангда, Лунџиао, област Шунде, град Фошан, провинција Гуангдонг

ДОСТАПНО ВО 8 ДО 18 ЧАСОТ

+86 0757 27886999

+86 181 3853 6118

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја