КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Адреса: бр.1 Диешизихекоу, Јангда р., Лунџиао, област Шунде, град Фошан, провинција Гуангдонг

Телефон: +86 0757 27886999

Моб/Whatsapp/Wechat: +86 18138536118

Е-пошта: означете@garychina.com

Работно време: Понеделник - Сабота од 08:30 до 17:30 часот

Друго работно време: понеделник-сабота: одговори на пораките во рок од 24 часа. Недела: одговори на пораките во рок од 48 часа.

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја