PËR NE

Fabrika e Plastikës Xishun

Xishun Plastics është themeluar në vitin 1996, është një prodhim, shitje, përpunimi i fletëve akrilike si një nga sipërmarrjet në pronësi të plotë. Plastika Xishun ka fabrikën e prodhimit të pllakave me cilësi të nxjerrjes, fabrikën e prodhimit të pllakës së derdhjes dhe fabrikën e përpunimit të procesit akrilik, markën e saj GARY, është shitur mirë në më shumë se 50 vende dhe rajone dhe është bërë një ndërmarrje e rëndësishme në prodhimin vendas të pllakave PMMA. Cilësia e tij dhe shërbimi pas shitjes janë vlerësuar dhe njohur nga njerëzit në industri. Xishun Plastics prezanton teknologji të besueshme dhe përvojë të menaxhimit të prodhimit brenda dhe jashtë vendit. Produktet kryesore janë fletët PMMA (shkalla e nxjerrjes, grada e derdhjes), monomeri MMA dhe punimet artizanale akrilike, në të cilat pllakat mund të prodhohen në specifika dhe ngjyra të ndryshme sipas kërkesave të klientit.

Pas vitesh zhvillimi, fabrika jonë ecën me ritmin e kohës, i përmbahet qëllimit të menaxhimit të ndërmarrjes për "zhvillim të gjerë dhe të thellë, të favorshëm", forcë të fortë teknike, përpiqet për mbijetesë sipas cilësisë, përpiqet për zhvillim nga shkenca dhe teknologjia, dhe përpiqet për zhvillim nga talentet. Bëjmë që fabrika jonë të mbajë një moment të mirë zhvillimi në konkurrencën e tregut. Shkalla e fabrikës rritet nga viti në vit, dhe përfitimi ekonomik rritet nga viti në vit. 

Nevojat tuaja, realizimi ynë! Ne premtojmë: "shërbim i vëmendshëm, produkte cilësore, çmime preferenciale", respektojmë gjithmonë qëllimin "cilësia në radhë të parë, klienti i pari", për t'ju ofruar produkte të mira. 

Zgjerimi i tregut është qëllimi ynë, ne do të përmirësojmë nivelin e shërbimit, do të përpiqemi të krijojmë vlerën e produktit, ne jemi të gatshëm të forcojmë komunikimin, bashkëpunimin e sinqertë, zhvillimin e përbashkët dhe të bashkojmë duart për të krijuar një të ardhme më të mirë.

Me më shumë se 24 vjet përvojë, akriliku XISHUN ka fituar famë shumë të mirë për profesionalizmin tonë dhe cilësinë e shkëlqyer të produktit. Nëse ka ndonjë shans që ne të bashkëpunojmë në të ardhmen, XISHUN do të jetë i sigurt se do të jetë partneri juaj i besueshëm!

 

about us

Shfaqja e kompanisë

show-13
show-23
show-12
show10
PMMA acrylic
acrylic exhibit
cast acrylic
extrusion acrylic
show-11

Kontaktoni me ne

EMAIL

xishunplastic@garychina.com

ADRESË

Nr.1 Dieshizhihekou, Yangda Rd., Lunjiao, rrethi Shunde, qyteti Foshan, Provinca Guangdong

DISPOZIME NË ORA 8:00-18:00

+86 0757 27886999

+86 181 3853 6118

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni