NA KONTAKTONI

Adresa: Nr. 1 Dieshizhihekou, Yangda Rd., Lunjiao, rrethi Shunde, qyteti Foshan, Provinca Guangdong

Telefon: +86 0757 27886999

Mob/Whatsapp/Wechat: +86 18138536118

E-mail: mark@garychina.com

Orari: Orari i punës: e hënë-e shtunë 8:30 deri në 17:30

Orë të tjera: e hënë-e shtunë: mesazheve iu përgjigjën brenda 24 orëve. E diel: mesazheve iu përgjigjën brenda 48 orëve.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni